ksiazki na polce

Zmysłowa erotyka dla kobiet, od tych książek nie będziesz umiała się oderwać

Wbrew pozorom literatura erotyczna wcale nie musi być wulgarna. Czytanie książki rozbudzającej zmysły to świetny sposób na rozluźnienie. Jakie pozycje zmysłowej erotyki dla kobiet są warte uwagi? Poznaj kilka propozycji romantycznej erotyki dla kobiet.

Książka z wątkiem subtelnej erotyki dla kobiet, Blisko, coraz bliżej

Jeśli szukasz romantycznej erotyki dla pań, to powieść Danuty Awolusi sprawi, że nie będziesz mogła oderwać się od lektury. To opowieść o kobietach, których historie mogą okazać się bliskie niejednej czytelniczce. Nie da się ukryć, że jakość życia erotycznego stanowi dosyć ważny element codzienności. Chociaż wiele osób nie przyznaje się do tego, to nie ma chyba na świecie takiej osoby, która mogłaby powiedzieć, że nie lubi seksu. O tym właśnie jest powieści Blisko, coraz bliżej. To świetna książka erotyczna dla kobiet napisana ze smakiem, a jednocześnie niezwykle wciągająca. Jej bohaterkami są trzy kobiety — Róża, Kamila i Jagoda — które zmagają się z odmiennymi problemami natury seksualnej.

Róża jest matką nastoletniej córki i wydaje się spełnioną mężatką. Prowadzi dosyć uporządkowane życie, jednak czuje, że jej potrzeby łóżkowe nie są w pełni zaspokajane. Nigdy nie miała orgazmu, a mówienie o tym bardzo ją krepuje. Kamila to kobieta sukcesu, która realizuje się jako youtuberka. Uwielbia się kochać, ale jej partner nie potrafi sprostać jej żywiołowemu temperamentowi. Natomiast Jagoda przeżywa kryzys w małżeństwie związany z paraliżem, któremu uległa w wyniku wypadku. Jej mąż nie potrafi tego zaakceptować. Erotyka została przedstawiona w tej książce jako część codzienności, co czyni z tej powieści świetną pozycję do czytania wieczorem przed snem.

Piękny nieznajomy — powieść rozbudzająca kobiece zmysły

Kolejną książką z kategorii zmysłowej erotyki dla kobiet jest powieść pt. Piękny nieznajomy. To pozycja zdecydowanie zasługująca na miano rozbudzającej wyobraźnię. Nie brakuje tutaj szczegółowych opisów i napięcia, które są tak charakterystyczne dla książek erotycznych dla kobiet.

Bohaterka powieści Sara Dillon chcąc zapomnieć o nieudanym związku, postanawia zakosztować zabawy bez zobowiązań. Przenosi się do Nowego Jorku, gdzie poznaje w klubie tajemniczego przystojnego mężczyznę, który przykuwa jej uwagę. To okazja do ujawnienia przez Sarę swojej niegrzecznej natury. Książka dostarcza niesamowitych wrażeń zmysłowych.

Kilka upalnych nocy — zmysłowa erotyka dla kobiet

Ciekawą propozycją, od której nie będziesz mogła się oderwać, jest również książka pt. Kilka upalnych nocy o poszukiwaniu własnej wartości. To powieść z gatunku romantycznej erotyki dla kobiet, która w niezwykle subtelny sposób rozbudza zmysły.

Ta książka erotyczna dla kobiet przestawia historię porzuconej przez chłopaka Natalii. Dziewczyna dostaje szansę na lepsze poznanie własnej seksualności. Wkrótce bohaterka odkrywa zainteresowanie jej wieloletnim sąsiadem Frankiem, którego do tej pory nie zauważała. W jej życiu pojawia się także nowa koleżanka z pracy Gaba — wyzwolona i pewna siebie dziewczyna. Jeśli chcesz poznać szczegóły tej historii z erotyką w tle, koniecznie przeczytaj tę książkę.

Zmysłowa erotyka dla kobiet rozbudzi Twoją wyobraźnię. Książki erotyczne dla kobiet wcale nie muszą być wulgarne i pruderyjne. Sięgnij po jedną z nich, a nie będziesz mogła się przestać czytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *