kobieta na zakupach

Kupujesz ubrania w Bonprix? Podpowiadamy gdzie szukać promocji i zniżek

Robienie zakupów przez internet to dla większości osób norma. Coraz częściej zasiadamy przed ekran komputera, aby kupić nową sukienkę, zamiast biegać od sklepu do sklepu. Jeszcze niedawno nie było to jednak tak proste, a rolę sklepów internetowych pełniły wysyłkowe marki odzieżowe, takie jak Bon Prix, który zdobył uznanie przede wszystkim w Niemczech, ale także w innych europejskich krajach. Współcześnie chcąc zrobić tam zakupy, warto najpierw poszukać zniżek i rabatów.

Jak szukać promocji i zniżek w Bon Prix?

Robiąc zakupy w internecie warto zorientować się, czy możemy skorzystać z jakiejś promocji lub zniżki. Istnieją strony internetowe, na których możemy znaleźć aktualne kody rabatowe na zakupy w Bonprix, a jedną z nich jest np. kody-rabatowe.domodi.pl/sklep/bonprix. Jest to bardzo prosty sposób na obniżenie kosztu swoich zakupów, dlatego też warto z niego korzystać.

Kody rabatowe są również nazywane kuponami rabatowymi i można z nich korzystać w trakcie trwania danej promocji. Korzystanie z nich zawsze jest darmowe, o czym warto pamiętać, gdyż zdarza się, że niektóre nieuczciwe strony próbują pobierać opłaty za udostępnianie kodów rabatowych, co jest absolutnie sprzeczne z ideą tego rodzaju promocji.

Historia marki Bon Prix

Początek działalności tej firmy to 1986 rok, a jej siedziba główna znajduje się w Hamburgu. Już kilka lat po powstaniu Bonprix zanotował obroty w wysokości 1 miliona marek niemieckich. Pierwszy katalog, który trafił do rąk klientów miał 32 strony, obecnie katalogi te mają aż około 200 stron. W związku z silnym rozwojem sprzedaży internetowej, obecnie połowa zysków pochodzi z zamówień z katalogów, a połowa z internetu. Jednak marka Bonprix to nie tylko sprzedaż wysyłkowa, możliwe jest także robienie zakupów w sklepach detalicznych. Produkty tej niemieckiej marki kupują miliony klientów z 25 krajów na całym świecie.

W Polsce Bonprix jest obecny już od 1991 roku. Obecnie zakupy możemy robić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i przez internet, aplikację mobilną lub zamawiając rzeczy z katalogu.

Marka Bonprix – ubrania dla każdego

Marka Bonprix oferuje ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, oprócz tego dostępne są także tekstylia oraz akcesoria domowe. Projektanci ubrań Bonprix inspirują się modą prezentowaną na światowych wybiegach, a następnie tworzą własne kolekcje, które świetnie nadają się na różne okazje. Co miesiąc powstaje nowa kolekcja w ramach pięciu własnych marek, dostępna w różnych rozmiarach. Ubrania tej niemieckiej firmy nie nawiązują wyłącznie do jednego stylu, dzięki czemu każdy może znaleźć wśród nich coś dla siebie.

Ubrania Bonprix z założenia są tworzone dla osób o każdym typie sylwetki. Projektanci mają na uwadze zarówno osoby szczupłe, klasyczne jak i te posiadające pełniejsze kształty. Każdy fason poddawany jest testom przeprowadzanym przez testerki mody, które zwracają uwagę na najdrobniejsze szczegóły, aby ubrania były jak najwygodniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *